Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı)

Overview

Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı)

Sektör: İnşaat
Yeterlilik Adı: Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4
Yeterlilik Kodu: 13UY0119-4

Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Yeterlilik Kodu 13UY0119-4 OlanYapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

İnşaatKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileYapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı) Seviye 4Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Yapı Teknik Ressamı (İnşaat/Altyapı/Üstyapı)”