Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Yangın Yalıtımcısı

Overview

Yangın Yalıtımcısı

Sektör: İnşaat
Yeterlilik Adı: Yangın Yalıtımcısı Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 12UY0060-3

Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Yeterlilik Kodu 12UY0060-3 OlanYangın Yalıtımcısı Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

İnşaatKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Yangın Yalıtımcısı Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileYangın Yalıtımcısı Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Yangın Yalıtımcısı Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Yangın Yalıtımcısı”