Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Otomasyon Sistemleri Programcısı

Overview

Otomasyon Sistemleri Programcısı

Sektör: Elektrik ve Elektronik
Yeterlilik Adı: Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5
Yeterlilik Kodu: 12UY0077-5

Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Yeterlilik Kodu 12UY0077-5 OlanOtomasyon Sistemleri Programcısı Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Elektrik ve ElektronikKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileOtomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Otomasyon Sistemleri Programcısı Seviye 5Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Otomasyon Sistemleri Programcısı”