Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim)

Overview

Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim)

Sektör: Tekstil, Hazır Giyim, Deri
Yeterlilik Adı: Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4
Yeterlilik Kodu: 12UY0112-4

Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Yeterlilik Kodu 12UY0112-4 OlanModel Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Tekstil, Hazır Giyim, DeriKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileModel Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim) Seviye 4Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Model Makineci (Deri/Kürk Hazır Giyim)”