Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Lojistik Operasyon Yöneticisi

0 student
Lojistik Operasyon Yöneticisi

Overview

Lojistik Operasyon Yöneticisi

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6
Yeterlilik Kodu: 17UY0271-6

Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Yeterlilik Kodu 17UY0271-6 OlanLojistik Operasyon Yöneticisi Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve HaberleşmeKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileLojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Lojistik Operasyon Yöneticisi Seviye 6Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Lojistik Operasyon Yöneticisi”