Myk Kursu

Son Güncelleme 12/11/2019

Lojistik Operasyon Sorumlusu

0 student
Lojistik Operasyon Sorumlusu

Overview

Lojistik Operasyon Sorumlusu

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5
Yeterlilik Kodu: 17UY0270-5

Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Yeterlilik Kodu 17UY0270-5 OlanLojistik Operasyon Sorumlusu Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve HaberleşmeKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileLojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Lojistik Operasyon Sorumlusu Seviye 5Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
1 Yorum
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Lojistik Operasyon Sorumlusu”