Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü

0 student
Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü

Overview

Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 17UY0331-3

Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Yeterlilik Kodu 17UY0331-3 OlanTehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve HaberleşmeKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileTehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Tehlikeli Madde Taşımacılığı Şoförü”