Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü

0 student
Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü

Overview

Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 17UY0329-3

Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Yeterlilik Kodu 17UY0329-3 OlanŞehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve HaberleşmeKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileŞehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü”