Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Makine Operatörü (Deri İşlenti)

Overview

Makine Operatörü (Deri İşlenti)

Sektör: Tekstil, Hazır Giyim, Deri
Yeterlilik Adı: Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 18UY0373-3

Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Yeterlilik Kodu 18UY0373-3 OlanMakine Operatörü (Deri İşlenti) Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Tekstil, Hazır Giyim, DeriKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileMakine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Makine Operatörü (Deri İşlenti) Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Makine Operatörü (Deri İşlenti)”