Myk Kursu

Son Güncelleme Temmuz 13, 2020

Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü

0 student
Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü

Overview

Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü

Sektör: Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme
Yeterlilik Adı: Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4
Yeterlilik Kodu: 15UY0240-4

Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Yeterlilik Kodu 15UY0240-4 OlanKent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Ulaştırma, Lojistik ve HaberleşmeKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileKent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü Seviye 4Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Kent İçi Raylı Sistemler Tren Sürücüsü”