Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Dövme Uygulayıcısı

0 student
Dövme Uygulayıcısı

Overview

Dövme Uygulayıcısı

Sektör: Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Yeterlilik Adı: Dövme Uygulayıcısı Seviye 3
Yeterlilik Kodu: 16UY0248-3

Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Yeterlilik Kodu 16UY0248-3 OlanDövme Uygulayıcısı Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Toplumsal ve Kişisel HizmetlerKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Dövme Uygulayıcısı Seviye 3 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileDövme Uygulayıcısı Seviye 3sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Dövme Uygulayıcısı Seviye 3Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Dövme Uygulayıcısı”