Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Dış Ticaret Sorumlusu

0 student
Dış Ticaret Sorumlusu

Overview

Dış Ticaret Sorumlusu

Sektör: Ticaret
Yeterlilik Adı: Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5
Yeterlilik Kodu: 17UY0273-5

Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Yeterlilik Kodu 17UY0273-5 OlanDış Ticaret Sorumlusu Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

TicaretKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileDış Ticaret Sorumlusu Seviye 5sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Dış Ticaret Sorumlusu Seviye 5Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Dış Ticaret Sorumlusu”