Myk Kursu

Son Güncelleme Kasım 12, 2019

Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı

0 student
Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı

Overview

Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı

Sektör: Elektrik ve Elektronik
Yeterlilik Adı: Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4
Yeterlilik Kodu: 19UY0402-4

Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Sınavı Nedir?

Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Eğitimi Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Yeterlilik Kodu 19UY0402-4 OlanCep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Alanında eğitim programları Türkiye’de İlk Eğitim Programı Eğitiminizi Tamamlayın sınavlarda başarıyı yakalayın.

Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Ulusal Meslek Standardı, 5544 sayılı Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanunu ile anılan Kanun uyarınca çıkartılan 19/10/2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Ulusal Meslek standartlarının ve Ulusal Yeterliliklerin Hazırlanması Hakkında Yönetmelik ve 27/11/2007 tarihli ve 26713 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Sektör Komitelerinin Kuruluş, Görev, Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre MYK’nın oluşturduğu çalışma grubu tarafından hazırlanmış, sektördeki ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak değerlendirilmiş ve MYK Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Sektör Komitesi tarafından incelendikten sonra MYK Yönetim Kurulunca onaylanmıştır.

Elektrik ve ElektronikKomisyonu tarafından hazırlanan standarta yönelik. Mesleki belge almak isteyen kişilerin Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Eğitimine katılarak teorik ve uygulamalı sınavlarda en az 70 puan ile başarılı olmaları beklenmektedir,Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4 Alanındaki eğitimlere mykkursu.com online eğitim portalından ulaşabilirsiniz. bu eğitimler sadece sınavlara hazırlık olarak yapılmaktadır. Meslek ile ilgili terimler, konu anlatımları, örnek soru çözümlerinden oluşlan bu eğitim ileCep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4sınavlarında başarıyı yakalarsınız.Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı Seviye 4Eğitimi ile başarılı olmak bu eğitimde, yapmanız gereken kayıt olarak eğitimi almanız.

Curriculum

Curriculum is empty

Instructor

User Avatar
(0)
0 Yorumlar
0 Öğrenciler
83 Dersler

Yorumlar

5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
0.0
0 Yıldız

Bu Eğitim Hakkında Yorum Yapın “Cep Telefonu Tamir Bakım ve Onarımcısı”